Zdieľať
19" Čínsky Čistá Meď, Bronz Bat Kráľ Rád Smeje Maitreya Stáť Socha
Cena
€1 089.92 -48 %
€2 096.00
Dostupnosť Skladom

Popis:

Materiál: Bronz, Meď

Veľkosť: Výška 19 cm .Dlho 9 palec .Šírka 9 palec

Hmotnosť: 12 KG----zahrnuté hmotnosti obalových materiálov

Stav:Veľmi Dobrý.

Vítam vás na mojej obchod

Máme loď na celom svete s výnimkou prípadov, APO/francúzskej polynézie adresu.budú usporiadané poštovné (cca 1 mesiac) Loď Štandardné Paušálne Prepravné Služby,za normálnych okolností, .Vo väčšine prípadov, medzinárodná doprava trvá asi 15-25 pracovných dní (cca 1 mesiac).Snažíme poskytnúť vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby.Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na miestne zvyky a poštové služby.Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte

Platby:

Súhlasím nasledujúce formy platby: Alipay

Platby

Sme presvedčení, že dobrá komunikácia je dôležitá pre šťastný zážitok z nakupovania.

Prosím, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom Správy o svoje obavy (výrobok, služba, doprava, atď.) Ďakujem.

Poznámka: odporúčame zákazníka zaplatiť za extra poštovné (e-paketové alebo expresnou službou), keď jeho blízkosti Vianoce, Nový Rok Dovolenku.

Pripojte Sa Do Nášho Alipay Akcie, Kúpiť Viac A Ušetrite Viac!!!!!!

Doprava

Doprava Odhadovaný Čas Doručenia

odporúčame zákazníka zaplatiť za extra poštovné (e-paketové alebo expresnou službou), keď jeho blízkosti Vianoce, Nový Rok Dovolenku.

pre vzdialených regiónoch alebo krajinách (Brazília, Mexiko, Peru, atď.), tranzitný čas môže byť dlhšia, než Celkový Tranzitný Čas Rám.

Poznámky, dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od štátnych sviatkov, prírodné katastrofy, colné problém a iných neočakávaných vplyvov, atď.

Medzinárodné kupujúci prosím tiež berie na vedomie:

dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.

tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Prosím, informujte sa u svojho krajín colný úrad určiť, aké dodatočné náklady, bude pred ponúkanie/nákup.

Poštovné a poistenie:

Tovar bude expedovaný do 48 byv po platby vymazané pomocou Letecky služby Čína Príspevok.Je Medzinárodný Dodávky, Tak to môže trvať trochu času, aby sa dospelo si, odhadovaný čas doručenia je 15-25 bussiness dní.Prosím, dostať do kontaktu s nami, ak nemôžete prijímať ho v tejto lehote.

Návrat Politiky:

Ak nie ste spokojní, budeme uskutočniť výmenu alebo vrátenie platby do 2 týždňov.Položka zobrazí sa presne rovnaké ako na fotografii.Ak nie je rovnaký ako na foto, budem vrátenie všetky vaše platby.Prosím, napíšte mi, v čas, ak ste nespokojní so položky.Budem sa snažiť čo najlepšie tento problém vyriešiť.Ak nechcete, aby sa položky, prosím, vráťte mi to v dobrom stave.Potom som sa preplatí cena položky pre vás.

Alebo by som mohol nahradiť ju inou položkou rovnakú hodnotu.

Spätná väzba:

Spätná väzba je dôležitá pre nás všetkých, účasť na spoločenstve.Sme vždy tvrdo pracuje pre udržanie vysokých štandardov excelentnosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.Takže vaše

POZITÍVNA spätná VÄZBA je veľmi dôležitá.

3. Položka Spracovanie Čas: čas spracovania pre danú zákazku sa líši v závislosti od typu produktu a stav skladu.Väčšinou čas spracovania môže byť 5 až 15 pracovných dní.

Pozornosť

Ak sa nemôžete dostať balíček do 30 dní ,prosím, komunikovať so mnou.A ak sa zobrazí položka ,pred odchodom mi spätnú väzbu,máte akékoľvek unpleased veci,prosím, komunikovať so mnou, som sa vyriešiť to, aby ste spokojní v čase.A Ak nie ste spokojný s mojou služby alebo svoj položky ,Prosím, komunikovať so mnou v dobe,som sa vyriešiť to, aby ste sa radi.Dám vám radi,Toto je môj sľub.

Štítky: anjel náboženské socha, slávna socha anjela, vysoká teen, strážcovia socha anjela, dospievajúce, ženské socha anjela, sme 802, muž socha anjela, bambusové kráľ, komická hrdina.

Regionálne Funkcie Čína
Tému anjel
Názov Značky ZESYEU
Materiál Medi

Napísať recenziu

Súvisiace produkty