Zdieľať
SRDCN1616H08 16*16 mm Kovové Sústruh Rezné Nástroje Sústruh Stroj CNC Sústružníckych Nástrojov na Vonkajšie Sústruženie Držiaka Nástroja S-Typ SRDCN
Cena
€2.84 -39 %
€4.73
Dostupnosť Skladom

Niekedy nástroje na sústruženie, nemajú žiadne zásoby, budeme vás kontaktovať na prvýkrát, pozrite si prosím objednávku správy, ďakujem!!!

Poznámka: Tento nástroj v predajnom procese nie je vrátane karbidu vložky, obrázok je ukázať vám, 1. Dokonalé opracovanie účinok. 2. Dokonalý povrch. 3. Vysoká pevnosť v ťahu a proti oderu dokončiť. 4. Špecifikácia a presnosť sú plne v súlade s ISO normou. 5. uplatňovať v Sústruženie a Čelí v práci. 6. Ďalšie iné Sústružnícke Nástroje sú vyrábané v našej továrni, ako Nudné držiaka nástroja, Zapichovanie držiaka nástroja,rezanie závitov držiaka nástroja. 1. Dokonalé opracovanie účinok.

2. Dokonalý povrch.

3. Vysoká pevnosť v ťahu a proti oderu dokončiť.

4. Špecifikácia a presnosť sú plne v súlade s ISO normou.

5. uplatňovať v Sústruženie a Čelí v práci.

6. Ďalšie iné Sústružnícke Nástroje sú vyrábané v našej továrni, ako Nudné držiaka nástroja, Zapichovanie držiaka nástroja,rezanie závitov držiaka nástroja

Štítky: adaptér pre bit flexibilné, 12 mm otáčania nástroja, 12 sústruh, prstencové fréza nastaviť, vŕtačka wilson, rcmt0602, sracr, nástroj zase, batéria kabát, 12 mm sústruh nástroj.

Tvrdosť 40Cr
Pôvod CN(Pôvodu)
výška 16 mm
Skrutka 3*8
Povlak NO
Použitie Externé Otáčania Nástroja
Číslo Modelu SRDCN1616H08
Názov Značky XZQSK NÁSTROJE
Materiál HSS
Vložiť RCXX0803XX

Napísať recenziu

Súvisiace produkty