Zdieľať
ADG658 ADG658YRUZ OP184ESZ OP184E OP184ES XTR116UA
Cena
€5.90
Dostupnosť Skladom

Žetóny rozptyl energie problém

Pri používaní čip alebo systém napájania, čip alebo systém stratový výkon (

Stratový výkon

) je

Veľmi obavy a v niektorých prípadoch to môže priamo týka toho, či systém funguje.

Čip

Spec

Vo všeobecnosti má rozptyl energie na tento parameter.Ako čip

je

Údajového hárka

V

Existujú nasledujúce parametre:

Všetky TTL

Alebo CMOS

Komponenty sú za určitých teploty križovatke, a žetón s nárastom spotreby energie, teplota postupne

Rose, pri dosiahnutí maximálnej teploty križovatke, moc, je stratový výkon čipu a teraz.Spotreba všeobecné použitie čipu

P = I2R alebo P = UI (lineárne) pod podmienkou, vypočítať

Popis nová Dodávka zásob Fotografie výrobkov mieste strieľať môžete si byť istí, že poradie Zásielka bude v 1-2 dní, zaslať výrobok Niekedy stretnúť dovolenku nemožno poslať Prosím, zákazníkov pochopenie Rôznych krajinách obsahujú rôzne prepravné ceny DHL nemôže cez Rusko, Argentína Brazília bielorusko Zákazníkov vybrať EMS doprava, prosím, Zvoľte DHL zákazníkom ak je vzdialená adresa je Potrebné pridať vykurovací olej 35 usd Dobrú cenu ,vysokú kvalitu a vynikajúce služby ,Nosin je vašou najlepšou voľbou .Sme jedným z popredných distribútor zastaralé a je ťažké nájsť elektronických komponentov.Naše výrobky sa predávajú v Británii, Amerike, Japonsku, Taliansku a juhovýchodnej Ázie a dobre ocenia ich odberatelia,predaj aj na celom svete.Podnikáme s vierou integrity.Doprava 1.Budeme loď položiek do 3 pracovných dní po prijatí platby. 2.Môžeme loď, aby vám spoločnosť UPS/DHL/TNT/EMS/Fedex.Pls dajte mi vedieť vaše konkrétne požiadavky. (preferované spôsoby) 3.Nie sme zodpovední za akékoľvek nehody, oneskorené alebo iné problémy, ktoré sú zodpovedné prepravné služby.Vrátenie & Náhradné 1.môžeme gurantee kvalitu produktu, do jedného mesiaca. 2. ak častí nemôže fungovať ,sme sa vráti platbu alebo replacment na vás .Poznámky:je dobre známe, že toto je konkurencieschopné ,variabilný trhu v tejto línii,takže niekedy je to konečnú cenu za tovar vám potrebné.Pls kontaktujte nás pre ďalšie informácie.

Štítky: ref192, kl4, bios cmos, load cell miniatúrne, ads8320, 36v bunky, 1632 cr, cr2032 doska, 9v batéria tlačidlo, cmos notebook.

Číslo Modelu ADG658
Kompatibilné Značka/Model ŽIADNE
Názov Značky Kingchgwen
S USB Áno

Napísať recenziu

Súvisiace produkty