Zdieľať
2079 - Výborný turecký Tradičný kvetinový dizajn Reálne ručné Vlnený Koberec, Jedinečný Priestor Koberec Obývacie Spálne, Kuchyňa Koberec,
Cena
€504.85
Dostupnosť Skladom

Veľkosť: 173x266

Materiál : Vlna/Bavlna

Farba : Modrá

Pôvod : Turecké / Anatolian

Typ : Ručne Viazané

Doprava Zadarmo

Koberec je plný ručne viazané pred 1980 v Turecku.Je vyrobené z bavlny a vlny.To je tiež sheared, umyté a hrany sú recut sa zdá byť v Modernom Retro štýle.

Akýkoľvek druh stroj nebol použitý v akomkoľvek procese tkanie koberec.Existuje 22 uzlov v 8 cm na šírku, a 28 uzlov v 8 cm.To bolo pletieme cca 4-6 mesiacov.

Okrem toho, príslušného regiónu, technika, s názvom "Útek Hádzanie" má väčšinou boli použité.Okrem toho, výšivky, strapce a bočné obruby, sú iné techniky, ktoré sa používajú líšiť od okresov.

Pretože to bolo pletieme a pletené ručne, je možné nájsť rovnaké, ale možno podobné, pokiaľ ide o farbu alebo vzor.To je dôvod, prečo tento koberec je jedinečný.

Stav Koberec

Tento koberec bol použitý starostlivo a tak zachovaná veľmi dobre.Po odstránení produktu, to bolo sheared a umyté byť znovu použité.Okrem toho, koberec je úplne prírodný som.e.akékoľvek ďalšie procesy ako farbivá, zmenu alebo opravu, atď.neboli použité.Má moderný vzhľad, napriek tomu, že najmenej 40 rokov v minulosti.

Štítky: albánsky banky poznámky, ascics biele svetlá, zadný kryt xr čierna, pečenie papier na prúžky, ath 2020 mikrofón, bc04 lisovanie plechu, airpods tpu kože, batre havaj p9 lit, 1 ks zamatová opona.

Dizajn Kvetinový
Umývanie Štýl Ručné Umývanie
Materiál 100% vlna
Názov Značky EfesTrend
Technics Ručne Viazané
Štýl Nová Klasická/Post-moderné
Použitie Domov
Hrúbka 8 mm
Číslo Modelu 2079
Pôvod Turecké / Anatolian
Tvar Obdĺžnik
Dekorácie Štýl Kvetinový
Vzor Typ Kvetinový
Miesto Salón

Napísať recenziu

Súvisiace produkty