Zdieľať
YJZT 14.4X16.2CM Smeje Tekvica Tvár, Dvere, Okenné Dekorácie, Auto Nálepky, Nálepky C25-1280
Cena
€0.93 -39 %
€1.54
Dostupnosť Skladom

YJZT 14.4X16.2CM Smeje Tekvica Tvár, Dvere, Okenné Dekorácie, Auto Nálepky, Nálepky C25-1280

Tento výrobok je zložený z troch častí.Horná vrstva je transparentný prenos film, stredná vrstva je hlavné telo, v spodnej časti je dno film.

Vložiť Nástroje : C loth, Stierkou alebo Kreditnej Karty.Vložiť Krok : 1.Bude auto telo čisté, a udržať auto telo suché. 2.Prosím, uistite sa, vložiť polohy a pomaly vložiť, vložiť zároveň, prosím, použite nástroje na nálepke škrabanie ploché, Kým film boli zbúraný. 3.Potom prilepte po opakovanom poškriabaniu a stlačením, a potom pomaly trhať priehľadný film. 4.Stlačte slzný film po nálepky, Až ploché,Nenechajte auto nálepky a mať žiadnu fyzickú rozluku alebo výstupky. 5.V prípade podmienok, môže mierne teplom, aby sa zabezpečilo, že nálepky môže byť lepšie a viac pevne prilepené v aute telo.Poznámka: Prosím, umyť vaše auto v 2-3 dni, ďakujem!

Štítky: spoyler mercedes w202, zrkadlo dvr 12 android, pneumatiky maxxis 20 palcov, solárne napájanie tv, prírodné byliny rituály, spping celkom paliet, žlté nálepky, etikety, mp3 lossless flang p5, pneumatiky minimoto cros 10.

Položka Výška 14.4cm
Umiestnenie Nálepky Celé Telo
Položka Priemer 0cm
Položka Šírka 16.2cm
Typ Nálepky Auto Tela
Názov Značky YJZT
Názov Modelu C25-1280
Druh Lepiť Nálepky
Balenie Nie Zabalené
Položka Druh Nálepky
Položka Dĺžka 0cm
Kategória Nálepky
Dizajn karikatúra
Model Oem
Nálepky auto nálepky
Farba Čierna/Strieborná
Druh Materiálu PVC

Napísať recenziu

Súvisiace produkty