Zdieľať
Vlastný DIY plastový rám obrazu
Cena
€46.35
Dostupnosť Skladom

o dopravu

Zvyčajne používame post logistiky na odoslanie tovaru.Bežne používané sú EMS, www.davo.sk Štandardná Doprava a rôzne prepravu kanály ako UPS, DHL, DPEX, FedEx.

Pokiaľ ide o hodnotenie

ak sa vám páčia naše produkty, prosím, dajte nám 5-hviezdičkový chválu, ktorý je veľkým povzbudením pre nás.Ak máte akékoľvek otázky o našich výrobkoch, môžete kontaktovať náš zákaznícky servis prvý.Komunikovať a riešiť problémy spoločne, verím, že všetky problémy môžu byť vyriešené!

Informácie pre kupujúcich

1.O chromatické aberration:Vzhľadom na rozdiely v účinkoch rôznych monitory, problém chromatické aberration je nevyhnutné.Budeme sa snažiť znížiť chromatické aberration.Ďakujeme za pochopenie. 2.O veľkosti: Všetky rozmery sú rozmery vnútorného rámu, rám obrazu, pretože tam sú niektoré chyby v meraní ručne 3.Asi doručenia: odosielame do 7 pracovných dní po potvrdení platby s zákaznícky servis (prispôsobenie a špeciálne veľkosti výnimky môže trvať dlhšie) 4.O po-predajný: Ak máte akékoľvek otázky po obdržaní produktu, nezabudnite zanechať odkaz, alebo kontaktovať službu zákazníkom v čase komunikovať v plnej miere.Budeme vám pomôžu problém vyriešiť čo najskôr.

Štítky: rám pictur, a4 rám, batman pic rám, vlastné diamond fotorámčekov, malé keramické obrazových rámov, vonkajší priestor plagát, rám obrazu, 100x70 cm, p rám, desať snímok, rám 50 30.

Štýl Moderné
s picture card No
Tvar Obdĺžnik
Materiál Plastové
Druh Maľovanie Rám
Ako Nainštalovať Urob si sám seba
Vhodné vnútorné rám hrúbky 1.8 CM-2,5 CM
Balenie Typ Jednej snímky
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu MMSDZFRAMED
Materia Eco-priateľský PS

Napísať recenziu

Súvisiace produkty